Jak k penězům přistupujete jinak? Říkáte jim roztomilými názvy, prohlašujete o nich, že je milujete, věříte, že si je zasloužíte, jste jim otevření a přijímáte a vydáváte je s radostí?
A cítíte se po finanční stránce opravdu “uspokojeni”? Máte tolik peněz, abyste se mohli věnovat tomu, čemu se chcete věnovat? Jestli ne, nebo jestli chcete se otevřít dalším souvislostem, přestaňte vnímat peníze jako energii, které nerozumíte. Naučte se té energii rozumět a vědomě s ní spolutvořte. Začněte se na finance dívat celistvě, tvořte celistvé peníze. Celistvé peníze mají jednu zvláštnost
Získáváte je a dál pouštíte do oběhu na úrovni své vlastní celistvosti. Změníme-li přístup k penězům tak, abych byly přijímány i vydávány v souladu se záměrem vašeho života, v souladu s vyjádřením vámi samými a současně s poznáním fungování energie, šíříme skrze nich vlastní světlo – bez ohledu na jejich množství.Ženská energie inklinuje v otázce peněz k důvěře nechat věci volně plout, ženská energie přestavuje to, co za peníze chceme mít, je onou náplní. Mužská energie má naopak tendenci dávat věcem řád a “zabezpečovat” plynulý chod pro projevení se energie ženské. Mužská energie má v našem světě na starosti záležitosti jako je přehled, co je třeba platit, stejně jako kde na vše, co potřebujeme, mít dostatek peněz. A podstatou celistvých peněz je soulad mezi potřebami duše a potřebami naší mysli a souhra mužské a ženské energie v nás.Své peníze investuje uváženě, jen do toho, co odpovídá systému Vašich hodnost. V lineálním světě si lidé myslí, že více peněz získají jejich větším přijímáním. Na energetické úrovni je však vše transformace naší vlastní energie, takže více peněz získáme dáváním. Nebojte se být štědří.
Zároveň se nebojte zaměřit, zmobilizovat v sobě tu úžasnou, silnou a formující mužskou energii a vyjádřit navenek, že to co děláme, čemu se pracovně věnujete, co tvoříme, čím se zabýváme, děláme i kvůli penězům, kvůli hmotnému blahobytu. Ano, vy svojí činností, svými službami či tvorbou přinášíte ostatním něco, co oni chtějí nebo potřebují. Když ke své práci přistupujete jako ke svému poslání, šíříte do světa světlo, to však neznamená, že byste museli pracovat nebo něco nabízet bezplatně. Samozřejmě můžete nezištně podporovat různé lidi nebo organizace, ale ne proto, že se stydíte požadovat za svojí práci (tvorbu, službu) peníze (nebo cokoli jiného, co má pro vás hodnotu).
Finanční mistrovství je stav, kdy vědomě tvoříme dostatek prostředků k naplněnému životu, k naší životní práci, k vyjádření naší duše ve fyzickém těle. Bohatí jsme tehdy, když máme vše, co je třeba k naplňování záměru naší duše.
Znovu si připomeňme, že naše přání a záměry jsou pasivní ženská energie – forma čekající na vyjádření skrze mužskou energii ve hmotném světě. Mužská část zajišťuje hmotné i nehmotné zajištění – tedy i peníze – díky kterému se můžeme realizovat. Nejsme-li hmotně zabezpečeni tak, abychom se mohli věnovat své životní práci, naše mužská energie není vyvážená a nenaplňujeme svůj potenciál. V podstatě stejně tomu může být i na opačném pólu – kdy nadměrné množství financí a hmotných statků může někoho odvádět od toho, co je naším skutečným životní záměrem a posláním. Vždy jde o to, zda je člověk skutečně naplněný a zda ho činnosti, kterým se ve svém životě věnuje, naplňují a vnitřně uspokojují.
Řeší-li člověk neustále obavy, zda bude mít na nové boty pro děti, na nájem nebo na splátky, pak svůj potenciál nevyužívá naplno stejně jako ten, který zaplňuje prázdno v sobě hmotnými věcmi či zážitky.
Nové komentáře